پنج شنبه ٠٥ خرداد ١٤٠١ - 
1 2
 
صفحه اصلي > درباره بیمارستان 
 

 

اين بيمارستان در سال 1349 توسط فرد خيري به نام مرحوم حاج سيد حسن زعيم شروع به ساخت گرديد و درتاريخ 22/04/1353 پس از تكميل آن به سازمان شير و خورشيد سابق واگذارشده وقيد شد كه براي هميشه بيمارستان باشد وپذيراي بيماران و به خصوص مستمندان با روي خوش و به صورت رايگــان گــــردد.

مساحت كل زمين بيمارستان 29900 متر مربع قيد شده كه در زمان مرحوم حاج آقا زعيم مساحت بناي ساخته شده در آن به 3000 مترمربع رسيد كـه بعـــد ازآن ساختمان اورژانس در سال 1376 وساختمان انبار ومدارك پزشكي در سال1378 و ساختمان اداري در سال 1384 جديدا" ساخته شد .

اين بيمارستان درحال حاضر وابسته به دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي بوده وداراي مساحت زيربناي تقريبي 4000 متر مربع ميباشد.

 
     
 

رسالت بیمارستان زعیم پاکدشت با الهام از دیدگاه واقف گرانقدرآن حاج سید حسن زعیم ، درک و برآورده نمودن نیازهای بهداشتی درمانی و رفاهی با کیفیت و هزینه ای مناسب جهت بیماران , بالاخص بیماران قشر ضعیف و کم درآمد منطقه ضمن حفظ کرامت انسانی کلیه مراجعین و رعایت اخلاق حرفه ای با ارتقاء مستمر کیفیت ( بااستفاده ازکادرمجرب ومتخصص برای ایجاد اعتماد عمومی) وحفظ حقوق مردم در چارچوب ارزشهای اخلاقی و اسلامی می باشد.

چشم انداز بیمارستان زعیم

ما برآنیم تا با تکیه بر الطاف الهی و سرمایه های ارزشمند منابع انسانی خود، به عنوان بیمارستانی باارائه مراقبتهای عمومی وتخصصی باکیفیت برتروهزینه مناسب شناخته شویم و با ارتقاء هرچه بیشتر سطح آگاهی و اطلاعات پزشکان و کارکنان بیمارستان ارایه دهنده یک الگوی موفق از مدیریت بیمارستانی تا سال 1400 هجری شمسی درشهرستانهای استان تهران باشیم.

گام برداشتن در راستای سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و وزارت متبوع با رویکرد بیمار محوری و تمرکز بر ایمنی مراقبتها و کیفیت خدمات تشخیصی و درمانی در چارچوب استقرار اثربخش استانداردهای اعتبار بخشی ملی بیمارستانهای ایران و افزایش رضایتمندی گیرندگان خدمت ماموریت ماست.

 

 

بالاترین افتخار ما بیش از نیم قرن خدمت صادقانه به مردم این منطقه است

 

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی ( بیمارستان زعیم )
آدرس : تهران - 35 کیلومتری جاده امام رضا (ع) خاوران بعد از پاکدشت ، اول شریف آباد بیمارستان زعیم
تلفن : 36472121-36472040
پست الکترونیک : zaeemhospital@sbmu.ac.ir
 
 
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.